Кредит онлайн з поганою кредитною історією

Потреба оформити кредити з поганою кредитною історією може виникнути у кожного. Особливо в поточних економічних умовах в Україні, коли долар то зростає, то падає, заводи зупиняються, у компаніях постійно відбуваються скорочення. Через це навіть друзі та родичі не завжди готові врятувати, і тоді потрібно розбиратися де взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією. Банки сьогодні поступово відходять на другий план завдяки розвитку мікрофінансових організацій. Це фірми, що спеціалізуються на швидких кредитах. Вони пропонують набагато комфортніші умови співпраці порівняно з банками, наприклад видають позики навіть студентам, пенсіонерам та з поганою кредитною історією. Понад те, вся процедура оформлення відбувається у Інтернеті.

кредити з поганою кредитною історією
кредити з поганою кредитною історією

Є тільки одна складність – не завжди зрозуміло, де саме взяти кредити з поганою кредитною історією на банківську картку в Україні. Через великий попит, кількість МФО тільки зростає, і не всі з них мають ліцензію на кредитну діяльність, пропонують справді вигідні умови, заслуговують на довіру. Тому ми зібрали вам перелік перевірених компаній, щоб полегшити вибір.

Доступні кредити з поганою кредитною історією

bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ
bitcoin-altcoinОТРИМАТИ

Погана КІ – не перешкода для Privat Credit

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, але зупиняє погана кредитна історія (КІ) в одному з банків України, Private Credit видає кредити навіть на таких умовах. Компанія, яка надає послуги на ринку споживчих кредитів з 2014 року, в 2016 році почала видавати кредити з поганою кредитною історією. Сервіс Private Credit пропонує якісне обслуговування тим, хто потребує грошової підтримки. Якщо у Вас є стабільний дохід, але не вистачає грошей для вкладень в важливі справи, а до зарплати ще кілька днів, сміливо заходите на сайт privat-credit.com.ua. Реєстрація займе кілька хвилин, так як для заповнення анкети потрібно сама загальна особиста інформація. Private Credit не заглиблюється в Ваші кредитні історії і не вивчає причини, які спонукали Вас звернутися до нас, а лише намагається надавати послуги з кредитування на професійному рівні. Private Credit оперує невеликими сумами, видає позику під низькі відсотки на короткий термін. Якщо Вам потрібні гроші терміново, ми Вам перерахуємо їх на Вашу банківську картку за 20 хвилин. Будьте готові витрачати вже Ваші заощадження!

Де взяти кредити з поганою кредитною історією?

Ми співпрацюємо лише з надійними МФО, які зарекомендували себе на українському ринку кредитування, мають гарні відгуки від клієнтів та завжди готові йти назустріч позичальникам, і дають змогу взяти кредити з поганою кредитною історією. Оформити кредит онлайн можна як на сайті конкретної установи, так і безпосередньо на цій сторінці. Ось кілька переваг співпраці з нами:

 • Вигода – вам не потрібно платити за користування нашим сервісом підбору. Будь-які гроші ви переказуєте лише при погашенні заборгованості.
 • Мінімум бюрократії – для оформлення позики з документів потрібен лише паспорт та ІПН.
 • Швидкість – ухвалення рішення займає буквально 15 хвилин. А щоб не витрачати час на подання заявок до різних компаній, ви можете подати запит одразу в кілька.
 • Комфорт – онлайн кредитування зручне тим, що вам не потрібно спеціально їхати. Де б ви не знаходилися, якщо у вас при собі смартфон із доступом до Інтернету ви можете подати заявку.
 • Конфіденційність – ми гарантуємо безпеку ваших даних.

Всі наші партнери перевірені та надійні, співпрацюючи з ними, ви можете розраховувати на найвищий рівень сервісу.

Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово: умови видачі

Ознайомившись із переліком компаній на нашому сайті та обравши де вигідно взяти кредит, ви зможете подати свою заявку на кредити з поганою кредитною історією. Ця послуга доступна всім громадянам України, яким вже виповнилося 18 років і які не мають поточних прострочень у МФО. Якщо раніше ваша загальна кредитна історія була зіпсована,є можливість взяти кредити з поганою кредитною історією.Процес оформлення є максимально простим. Ви можете подати загальну заявку, вказавши основні дані про себе та прикріпивши скан-копії паспорта та документа. Обов’язково виберіть потрібну суму та термін повернення. Після цього ви отримаєте перелік компаній, готових видати вам позику. Залишається ознайомитися з умовами кожної їх і зробити підсумковий вибір. Умови у всіх МФО можуть відрізнятись. І якщо основні вимоги – швидше за все будуть однаковими, то розмір процентної ставки, терміни погашення та інші моменти варіюються.

Деякі компанії орієнтовані на позичальників, яким потрібні швидкі кредити терміном на 1-2 дні. У такому разі, чим довше ви користуєтеся кредитом, тим більшою буде переплата. Інші ж націлені на довшу співпрацю та вітають позики терміном на 2 тижні-місяць. Обов’язково вивчіть умови, щоб не зіткнутися із сюрпризами та знати, чого вам очікувати.

Як взяти кредити з поганою кредитною історією?

Отримати кредити з поганою кредитною історією на картку можна безпосередньо на сайті компанії, якщо ви визначилися з конкретною МФО. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоб розрахувати суму та термін повернення. Будьте готові до того, що якщо ви берете позику у цій МФО вперше, вам запропонують не таку велику максимальну суму, як постійним клієнтам. Швидше за все, вона не перевищуватиме 5000 грн. Як приємний бонус – нульова процентна ставка. Постійним клієнтам компанії пропонують більше цікавих акцій та вигідних пропозицій, головне – своєчасно погашати заборгованість. Щодня прострочення веде за собою погіршення вашої фінансової ситуації, тому враховуйте і цей момент, вибираючи, де можна взяти кредити з поганою кредитною історією.

Для оформлення кредитів з поганою кредитною історією потрібно вказати такі дані:

 • ПІБ;
 • дату народження;
 • адресу де ви зареєстровані та проживаєте;
 • номер мобільного телефону;
 • електронну пошту;
 • картку будь-якого українського банку.

Жодних довідок, що підтверджують ваше працевлаштування або дохід не потрібно, достатньо паспорта та ІПН. Щоб ваша заявка була схвалена, зробіть скан-копії у високій якості. Це потрібно для того, щоб система автоматично ідентифікувала вашу особу. З цієї причини деякі компанії просять зробити селфі з паспортом, щоб переконатися, що саме ви заповнюєте заявку на кредит. Це захищає від шахрайства, маніпуляцій із вкраденими документами.

Оформлення кредиту онлайн: загальні умови

Наше законодавство чітко регламентує онлайн-кредити в Україні. За законом, кожен мешканець країни, який досяг повноліття, може скористатися цією послугою. Деякі МФО залишають за собою право підвищити мінімальний вік, але більшість все ж таки орієнтується на нього.

За законом кожна така компанія повинна мати простий і зрозумілий офіційний договір, представлений у відкритому доступі.

Регламентовано та основні відмінності МФО від банків. Так, у банку ви можете взяти позику на велику суму та тривалий термін. А ось звернутися до МФО варто, якщо вам потрібні гроші на тиждень-місяць, а то й на кілька днів. Тут ви можете взяти кредити з поганою кредитною історією на картку навіть у розмірі 500-1000 грн. Мінімальна сума на ваш розсуд, максимальна – залежить від вашого досвіду співпраці та репутації у конкретній установі. Але навіть якщо ви берете свою першу позику, для вас теж діятимуть вигідні умови. Новим клієнтам надається можливість отримати кредит онлайн із нульовою процентною ставкою. Це означає, що за дотримання обумовлених умов, переплата за позикою буде мінімальною.

Кредити онлайн: за та проти

Онлайн оформлення кредиту не дарма користується такою популярністю. Ця послуга має величезну кількість переваг. До них відносяться:

 • Кредит без відмов з поганою кредитною історією. Мінімальна бюрократія – вам не потрібно підтверджувати те, що ви офіційно працевлаштовані, маєте гарний дохід, маєте цінне майно. При зверненні до МФО не потрібно надавати контакти поручителів і можна взяти кредити з поганою кредитною історією. Жодних складних бюрократичних процедур.
 • Швидкість оформлення та прийняття рішення – ідеальний варіант на випадок, якщо вам знадобився кредит у день звернення. Весь процес займе у вас трохи більше півгодини, на відміну банків, де заявки можуть розглядатися тижнями.
 • Доступність – МФО відкриті навіть незахищених верств населення. Гроші потрібні всім, і студентам, і пенсіонерам, і батькам у декреті. У банку оформлення кредиту в такому випадку доступне лише за наявності солідної застави, в МФО завжди готові піти назустріч.
 • Гроші до зарплати – гроші на картку в кредит часто потрібні в невеликих сумах, зате терміново. Якщо вам затримали зарплату та не вистачає коштів, щоб купити продукти, під рукою немає готівки, виникли інші подібні ситуації, можна просто оформити кредит на картку та повернути позику, коли з’явиться можливість.

Але не тільки переваги мають таку послугу. Будьте готові до підвищеної процентної ставки. У більшості компаній чим довше ви користуєтеся позикою, тим більше буде сума боргу. Не варто також оформляти кілька кредитів відразу в різних організаціях, якщо у вас немає чіткого плану повернення.

Основні причини навіщо беруть гроші на картку

І хоча всіх позичальників банків та МФО об’єднує потребу в грошах, конкретніші причини оформити кредити з поганою кредитною історією на картку у всіх свої. Ситуації можуть бути абсолютно різними як приємними, так і не дуже.

Наприклад, якщо вам потрапив тур в країну мрії і викупити його потрібно вже сьогодні, а до зарплати залишилося пару днів. Або ви знайшли холодильники з приголомшливою знижкою, але акція ось-ось закінчиться. Гроші в кредити з поганою кредитною історією можуть також знадобитися на випадок, якщо хтось у сім’ї захворів, зламалася машина, потрібен терміновий ремонт або переїзд. Звертатися до банку в такому разі немає сенсу, адже питання потрібно вирішувати найближчим часом. Навіть якщо у вас при собі вже є всі довідки та документи, у будь-якому разі очікування рішення займе щонайменше кілька днів. А ось з МФО ви закриєте будь-які потреби того ж дня.

Як повернути кредит на картку

Якщо зрозуміти як взяти кредити з поганою кредитною історією – дуже легко, то повернути його ще простіше. Адже кожна МФО зацікавлена ​​в тому, щоби отримати кошти в обумовлені терміни. Тому умови погашення максимально прості. У вас є цілих 3 варіанти на вибір:

 • Відстежити стан рахунку в особистому кабінеті та внести гроші з картки;
 • Відвідати банк або найближче відділення МФО та заплатити за реквізитами;
 • Внести гроші через будь-який платіжний термінал.

Якщо у вас гроші лише готівкою, можна скористатися другим або третім способом. Перший чудово підійде тим, хто проводить багато часу в Інтернеті і комусь зручніше погасити заборгованість зі своєї картки.

Взяти кредит через інтернет з юридичного погляду

Навіть якщо ви не підписуєте жодного паперового договору, подаючи заявку на кредити з поганою кредитною історією, ви погоджуєтесь з умовами онлайн-договору. Ви можете отримати копію на пошту, ознайомитися з нею на сайті у відкритому доступі. Тому після оформлення ви берете на себе певні фінансові зобов’язання, гарантуєте, що ви повернете гроші вчасно.

Якщо у вас немає чіткого плану і ви не знаєте, як виправлятимете ситуацію через місяць, краще не ризикувати з оформленням позик у МФО. Адже прострочення можуть спричинити серйозні наслідки та ще більше погіршення фінансової ситуації. У крайньому випадку, якщо справді виникне форс-мажор, ви можете домовитися про пролонгацію договору, але переплата швидше за все збільшиться. Уникнути цього допоможе уважне читання умов договору.

Чому Privat Credit
приват кредит
міні кредит

Private Credit вважається досить молодою компанією на ринку споживчих кредитів. Поява нових компаній в індустрії є підтвердженням того, що настають якісні зміни в наданні послуг в сфері видачі грошових позик населенню. Тепер, щоб отримати кредити з поганою кредитною історією, не потрібно шукати виправдань ні для себе, ні для банку, з яким Ви співпрацювали. Досить зайти на сторінку Private Credit і взяти потрібну суму. Є одна істотна перевага роботи з Privat Credit: інформація про Ваш кредитному поведінці передається в Українське бюро кредитних історій. Якщо у Вас негативна кредитна історія, є шанс зробити її іншою – позитивної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.